Temnota padá přehled

Temnota padá
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353765/bmid_temnota-pada-NeS-353765.jpg 5 103 103

Zákon smečky série

Tretie pokračovanie zvieracej ságy o statočnej svorke psov. Diví a vôdzkoví psi prežili útok nepriateľa. Ich jedinou šancou je spojiť sa. Vodca divých psov Alfa súhlasil, aby sa k jeho svorke pripojila Bella a vôdzkoví psi, no Šťastka zo spoločenstva vyhnal. Samotár Šťastko by mal byť rád, že znovu získal slobodu. Zradný nový svet je však pre osamoteného psa príliš nebezpečný…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (SK)

Darkness Falls , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temnota padá. Přihlašte se a napište ho.

w.d.taylor
09.02.2024 3 z 5

Ani nevím, co napsat, protože nemám slov! opravdu se mi líbila!

BELLINKA120
13.10.2023 5 z 5

Další napínavý díl, plný dobrodružství!

Tuhle sérii jsem si zamilovala už od začátku a i přesto, že tuhle recenzí píši tři roky po přečtení úplně posledního dílu Poslední bitva, stále si pamatuji celý děj každého dílu od začátku až do konce.

Třetí díl byl ještě lepší než předchozí dva a každou minutu čtení jsem si uživala. Zamilovala jsem si obzvláště postavu Miki, který je nesmírně oddaný svým lidem, i přes to že ho opustili. Děj ubíhá plynule a je plný dobrodružství a napínavých scén. V nějakých chvílích jsem byla smutná, ale za chvíli zase přišlo napětí a skvělý příběh.

Rozhodně doporučuji a stejně tak i další díly!

Žemle
13.04.2023 5 z 5

Kniha se mi moc líbí. Ale byli mu moc líto jak zemřel Vrtík, ale jinak se mi moc líbila. Bylo zajímavé jak se Štístko rozhodl postarat o štěňata ať se stane cokoliv.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Temnota padá v seznamech

v Právě čtených2x