Zákon násilí a zákon lásky přehled

Zákon násilí a zákon lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340728/bmid_zakon-nasili-a-zakon-lasky-3jF-340728.jpg 5 4 4

Kniha Zákon násilí a Zákon lásky nabízí čtenáři praktický návod, jak svůj život prožít smysluplně jako člověk, jak život nepromrhat a nalézt jeho skutečnou hodnotu. Ač se text Tolstého může jevit našemu rozumu příliš neuchopitelný, což je v těchto případech rozumu zcela vlastní, naše srdce, náš duch, zajásá v naději z náhle se objevivšího Světla a okovy nevědomosti konečně prasknou. Lidé s otevřenými srdci pocítí a poznají pravdu, svobodu, najdou útěchu a konečnou cestu.... celý text

Literatura naučná Filozofie Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Hejda & Tuček

ЗАКОН НАСИЛИЯ И ЗАКОН ЛЮБВИ , 1908

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zákon násilí a zákon lásky. Přihlašte se a napište ho.

KITT
21.11.2022 5 z 5

Jedna z nejlepších knih a také možná nejlepší kniha, kterou jsem kdy četl. V ní je vlastně napsáno všechno, co je v životě nejdůležitější. Je to velmi hezky filozoficky napsaná kniha, která se tedy nečte zrovna nejlépe. Přesto, že má 98 stran, tak jsem ji nepřečetl během krátké chvilky, ale četl jsem ji pomalu, abych ji vstřebal a pochopil. Ale bude potřeba si ji přečíst ještě minimálně jednou, protože je tam tolik moudra, které aby člověk pochopil, je potřeba nad tím také hodně přemýšlet. A také styl psaní není nejjednodušší a v naší době i dost nepochopitelný. Knize dávám pět hvězdiček, protože jinak to ani nejde. Zasloužila by si však mnohem víc. Knihu rozhodně doporučuji!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zákon násilí a zákon lásky v seznamech

Lev Nikolajevič Tolstoj
ruská, 1828 - 1910