Veža lastovičky přehled

Veža lastovičky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357080/bmid_zaklinac-veza-lastovicky-gMJ-357080.jpg 5 3749 3749

Zaklínač: sága série

Zaklínač série

6. díl

V šiestej časti epopeje o zaklínačovom svete, ktorým zmietajú kruté vojny, nás magický rozprávač Sapkowski zavedie do chatrče pustovníka, stratenej medzi močiarmi, kde sa ťažko ranená Ciri pomaly uzdravuje. Po jej stopách však vytrvalo pátrajú neľútostní vrahovia z Nilfgaardu. Geraltova skupina sa vydá na nebezpečnú výpravu za druidmi, aby získala o nej informácie. Aj čarodejka Jennefer ju chce zachrániť, no sama sa napokon takmer polomŕtva ocitne v rukách zlopovestného čarodejníka.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Plus

Wieża Jaskółki , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veža lastovičky. Přihlašte se a napište ho.

LordKubas369
21.05.2024 5 z 5

9/10. Čtvrtý román. Ciri kráčí vstříc své sudbě, zatímco Geralt jí hledá ve válkou zniceném Kontinentu.

Knihoholka.
18.04.2024 5 z 5

Je to jeden velký hon na Ciri a je nekonečně napínavé, kdo jí získá jako první.
Moc se mi líbí, jak nám autor prozradí nějakou informaci a okamžitě se k tomu vrátí, aby to odvyprávěl. Ovšem konec? Oh dear god! Jestli vás baví seriál Zaklínače, tak to okamžitě vypněte a přečtěte si knihy!

lukaskmn1
10.04.2024 5 z 5

Naprosto geniální.

Knižní novinky (7. týden)

14.02.2021

Jenže smrt je prostě jen smrt a mrtvý je mrtvý. Je mu jedno, kde práchnivějí jeho kosti.

Nejsem Falka... Jsem Ciri z Kaer Morhen, zaklínačka. Přišla jsem zabíjet.

Ocenění knihy (1)

1998 - Cena Akademie sci-fi, fantasy a hororu (Neanglo-americký překlad – Stanislav Komárek)

Kniha Veža lastovičky v seznamech

v Právě čtených60x