Rónin přehled

Rónin https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510038/bmid_zaklinac-ronin-iTN-510038.jpg 3 71 71

Zaklínač (manga) série

1. díl

Originální manga ze světa Zaklínače! V novém světě inspirovaném japonským historickým obdobím Edo čelí Geralt obtížným morálním rozhodnutím a střetne se v boji s různými duchy zvanými jókai, démony zvanými oni a jinými tvory z japonských mýtů. Každé setkání je vodítkem v jeho zoufalém pátrání po tajemném přízraku sněžné ženy zvané juki onna, která je klíčem k osobě, kterou se Geralt snaží nalézt. Ovšem hledání nebude vůbec snadné... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Ronin , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rónin. Přihlašte se a napište ho.

ArkAngel
předevčírem 2 z 5

Rád bych dal vyšší hodnocení, ale Rónin nemá vlastně žádnou přidanou hodnotu - jedná se o licencovanou fanfikci, ve které byl příběh zasazen do japonských reálií a místo nějakého originálního příběhu se to stejně akorát stáčí k Eredinovi, Yennefer a Ciri. Tvůrci navíc nezapomněli ani na draka, aby Geraltovi promluvil do duše, stejně jako v povídce.

Stromovous
25.01.2024 4 z 5

Krátké, dobré čtivo mezi jiné knihy, výborně zpracováno a ilustrováno. Bestiář neměl chybu.

NerZhul
31.12.2023 4 z 5

Velmi se mi líbil bestiář japonských příšer na konci mangy pro osvětlení s kým se Geralt potkal.

Pověst potížistky, Ve stínu popela a další knižní novinky (13. týden)

26.03.2023

Kniha Rónin v seznamech