Základy jógy - Protahovací cviky, které posilují, dodávají energii a zbavují stresu přehled

Základy jógy - Protahovací cviky, které posilují, dodávají energii a zbavují stresu https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75432/zaklady-jogy-protahovaci-cviky-ktere-posiluji-dodavaji-energii-a-zbavuji-stresu-75432.jpg 4 7 7

V této knize nalezneme více než 50 velmi účinných kondičních cviků, pět cvičebních bloků jógy, které zaberou jen 15–20 minut. Tyto cviky zlepšují svalový tonus a ohebnost, zvyšují hladiny energie, zlepšují soustředění a zmírňují stres.

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Svojtka & Co

Yoga Basic , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Základy jógy - Protahovací cviky, které posilují, dodávají energii a zbavují stresu. Přihlašte se a napište ho.

Vidlička
04.11.2017 5 z 5

Můj první pomocník, když jsem začínala s jógou, a myslím, že naprosti ideální. Nejen, že vám prozradí základy, ale příjemnou pomalou formou vám ukáže, jak na to. Super, dodnes na ni nedám dopustit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Základy jógy - Protahovací cviky, které posilují, dodávají energii a zbavují stresu v seznamech

jóga stres tělesná cvičení

2005  80%Základy jógy - Protahovací cviky, které posilují, dodávají energii a zbavují stresu
2000  70%Jóga proti stresu
2001  80%Jóga proti stárnutí