Základní kniha relaxačních technik přehled

Základní kniha relaxačních technik https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129128/zakladni-kniha-relaxacnich-technik-129128.jpg 4 7 7

Hlavní předností cvičení a technik obsažených v této knize je jednoduchost a takřka okamžitá účinnost. Přinášejí rychlou úlevu v okamžicích napětí, úzkosti a únavy a pomohou vám zvládat únavu a stres v každodenním životě. Techniky Paula Wilsona v sobě zahrnují prvky medicíny, autohypnózy, psychoterapie, aromaterapie, akupresury i tělesných cvičení. Autor při jejich vytváření čerpal jak z moudrosti starých kultur, tak z poznatků nejnovějších vědeckých výzkumů. ... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Levné knihy

Instant calm

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Základní kniha relaxačních technik. Přihlašte se a napište ho.

Alteriol
27.10.2020 1 z 5

Kniha zacina ujistenim, že jiz brzy vas prostoupi klid a ze autor chape netrpelivost jedincu ve stresu, ktere soucasne povazuje za nejcastejsi ctenare svoji publikace. Pak nasleduje pres 80 stran zcela nepotrebnych informaci, kdy se dozvite kapacitu plic a leckdy i zavadejici informace nacichle osobnimi tematy spisovatele (ocividne tezko snasi kritiku). Doporuci vam taktez, abyste nejprve precetli celou jeho nudne psanou knihu, nez se pustite do jakekoliv relaxacni metody. Nelze mu uprit, ze k relaxaci pristupuje z mnoha a mnoha uhlu. Leckdy rady koncipuje tezkopadne, pofiderne.
Nez jsem zacal knihu cist, nebyl jsem ve stresu, stacilo se do ni pustit a tecou mi nervy.
Dam vam tedy rady, abyste si usetrili finance i prostor pro zpracovani stresu: V zakladu delejte Jackobsonovu metodu progresivni svalove relaxace a Autogenni trenink. Obe metody naleznete stokrat nahrane na youtube. Pro odbourani okamziteho stresu pouzijte ciste dechova cviceni (478 metoda - 4 sec nadech nosem, 7 podrzet, 8 vydech usty).

Janca007
06.10.2012 4 z 5

V Levných knihách ji mají levněji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Základní kniha relaxačních technik v seznamech

meditace relaxace rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Autorovy knížky

2012  74%Základní kniha relaxačních technik