Inferno přehled

Inferno https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284364/bmid_zakazana-hra-inferno-dvl-284364.jpg 4 127 127

Zakázaná Hra série

< 3. díl

"Jestli je chceš zpátky, vydej se na hon za pokladem. Ale nezapomeň: Jestli prohraješ, cena bude vysoká!" To byla poslední slova, která Julian pronesl předtím, než zmizel s Tomem a Zachem ve Světě stínů. Jenny a její přátelé musí vstoupit na území nepřítele a tam ho zničit. Vybaveni kouzelnými runami míří k bráně, za kterou je může čekat utrpení, nebo dokonce smrt. Zakázaná Hra se chýlí ke konci, cesta do pekel se otevírá... Závěrečný díl napínavé série od autorky Upířích deníků L. J. Smithové.... celý text

Literatura světová Pro ženy Fantasy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Kill , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inferno. Přihlašte se a napište ho.

Napůlanděl
13.01.2022 4 z 5

Mnohem lepší než díl druhý.
Strhávám jednu hvězdičku za konec, který se mi až tak nelíbil.

Celá trilogie je pohodvé odpočinkové čtení, které za tak nenadchne ani neurazí.

Nikidree
29.12.2021 3 z 5

Jsem ráda, že poslední díl napravil vroubek z dílu druhého. Toto bylo rozhodně příjemnější na čtení a hlavně mnohem zajímavější. Taky se mi zamlouvá, jak to celé dopadlo. Myslím, že tento konec k tomu opravdu sedí.
Ačkoliv bych našla spoustu věcí, které bych celé trilogii vytkla, jako celek to není až tak špatné. Hlavní roli hraje cílová kategorie čtenářů, kterou už nesplňuji. Proto mi to nesedlo tak, jak mohlo. I přes to to můžu doporučit. Jako nenáročná čtivo s kapkou strašidelných prvků to je dobré.

Anička.pa
07.09.2020 4 z 5

Nemohu říct, že mě série nebavila, přece jenom jsem došla do úplného konce, ale už nejsem cílová skupina těchto knih. Každopádně jsem hledala odreagování a tato série to zcela splnila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Inferno v seznamech

v Právě čtených2x