Zahrada - Úplný rádce k zahradě: od návrhu pro novou nebo renovovanou zahradu až k zakládání a údržbě přehled

Zahrada - Úplný rádce k zahradě: od návrhu pro novou nebo renovovanou zahradu až k zakládání a údržbě https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114334/bmid_zahrada-uplny-radce-k-zahrade-od-na-65e231024abd4.jpg 5 4 4

Úplný rádce pro zahradu od návrhu pro novou nebo renovovanou zahradu až k zakládání a údržbě s rozšířenými seznami rostlin. navrhování zahrady zakládání zahrady údržba, potřebné nářadí a pomocné prostředky druhy půd a hnojení druhy zahrad a jejich možnosti zahradní prvky: nádrže, pergoly, terasy, oplocení užitkové a okrasné zahrady ochrana rostlin proti chorobám Orientaci při výběru rostlin usnadní četné fotografie a přehledný rejstřík.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zahrada - Úplný rádce k zahradě: od návrhu pro novou nebo renovovanou zahradu až k zakládání a údržbě. Přihlašte se a napište ho.

Damato
04.07.2017 5 z 5

Kniha supr a zdá se to být všechno strašně jednoduché až na to, že já mám problém rozeznat pažitku od jabloně a to je pak těžké, chtít na zahradě záhonky, kde bude něco ( cokoli zeleného či barevného ) plynule a dobrovolně růst. Jsem schopná udělat, vyměřit a zarovnat čerstvě vyryté hromady hlíny do krásných záhonků , kde ta hlína bude na každé straně srovnaná do přesně vyměřeného pravého úhlu, ale jestli na těch záhoncích něco někdy vyroste- to je vždycky detektivka s otevřeným koncem. Pro mě nejlepší alternace odpočinkové zóny je prostor zalitý betonem a na něm hezký umělohmotný kaktus, který nikdy nezvadne, vedle vykopaný dolík , kde by se daly opékat buřty a pak to všechno hezky otřít Savem a uklidit :-) a pak se jít projít do lesa, kde je krásné a voňavé přírody habaděj :-). Můj životní úspěch je keř motýlovník, kam dokonce i zaletěl nějaký motýl- dokonce tam jedno odpoledne byly i tři motýli - a tím jsem vyčerpala veškerý svůj zahradnický um.

vesirena
13.03.2012 5 z 5

Perfektně udělané, spousta rad, jak si co vyrobit sám i když člověk není žádný zázrak, spousta tipů jak co udělat a nechybovat, kam a jaké rostliny vybrat...nechci se vytahovat, ale zahradu jsem si navrhla a založila sama a po 10 letech je to nádherný ráj na oddych....žádná dřina, žádné lopocení s plevelem.....stačí poslechnout

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zahrada - Úplný rádce k zahradě: od návrhu pro novou nebo renovovanou zahradu až k zakládání a údržbě v seznamech

Fieke Hoogvelt
nizozemská
1997  100%Zeleninová zahrada
1999  0%Zahradní styly
1998  95%Zahrada - Úplný rádce k zahradě: od návrhu pro novou nebo renovovanou zahradu až k zakládání a údržbě