Zahrada jako mikrokosmos přehled

Zahrada jako mikrokosmos https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323810/zahrada-jako-mikrokosmos-TMi-323810.jpg 5 21 21

Legenda je zpět — po deseti letech vychází aktualizovaná kultovní kniha předního světového znalce goetheanistické přírodovědy. Zahrada může být pro člověka nejen zdrojem potravin a místem odpočinku, ale i pramenem poznání.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Eminent

Der Kosmos im Garten , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zahrada jako mikrokosmos. Přihlašte se a napište ho.

moni.ka
02.04.2024 5 z 5

Za mě “Bible" pravověrného organického zahradníka a každého, kdo to s přírodou myslí opravdu vážně. Všechno souvisí se vším. Naprosto super!

Alfonsie
31.07.2022 5 z 5

Pro ty z vás, co jsou v komentářích rozpačití, že mysleli, že téma bude více zahradnické: originál knihy se totiž jmenuje Vesmír v zahradě. A přesně o tom to téma je. Propojení kosmických vlivů a zahrady. Ego překladatele ovšem exhibovalo, takže český titul je mírně odlišný. A tím pak evokuje trošku jiný obsah.

Nelly
06.06.2020 5 z 5

Úžasná knížka, i pro mne, která je v zahradě spíše kozlem (ale obdivujícím a sklízejícím), než tím pracovitým zahradníkem. Kniha totiž není jen pro dříče s motykou. Je to holistický náhled na zahradu a navíc velmi čtivě a dobře napsán i pro ty, kdo nejsou kovaní v kosmologii, ekologii apod. Moc se mi líbila a určitě ji nebudu prodávat dál, zůstane v knihovně i pro další čtenáře. Pohladila a nasytila duši.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zahrada jako mikrokosmos v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x