Záhady starej Európy přehled

Záhady starej Európy https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36262/zahady-starej-europy-36262.jpg 4 59 59

Keby hroby vedeli rozprávať... Tajomné správy v starých legendách a mýtoch priam vyzývajú, aby ich človek rozlúštil. Jedného z najneúnavnejších a najzanietenejších bádateľov Ericha von Dänikena zlákali tentoraz záhady starej Európy. Odvoláva sa na molekulárnu antropológiu a výskumy genetických znakov, ktorými sa členovia tejto populácie odlišovali od iných hominidných druhov. Svojou teóriou o zásahu mimozemšťanov - bohov - do vývoja ľudstva nastoľuje Däniken ďalšie nové, provokujúce otázky. ... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež Záhady
Vydáno: , Smena

Die Rätsel im alten Europa , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhady starej Európy. Přihlašte se a napište ho.

vvikingg
14.11.2023 1 z 5

nejslabší Däniken nedočteno

Stanas513
18.04.2023 5 z 5

Knihu jsem sice četla již v roce 2006, ale přece jen se občas ráda vrátím k nevyřešeným záhadám světa. Knížka je malá, dobře se čte a je napsaná formou dobrodružné literatury.

Peleus
03.09.2018 2 z 5

Dětičky exaltovaně pobíhají sem a tam. Sestavují referáty. Nadšeně štěbetají o záhadných čárách, tajemstvích a nálezech. Až jim vyhládne, dají si zapečený chléb se sýrem dle receptu strejdy Dänikena, aby mohly následně sbalit saky paky a vyrazit na "road trip".

Tohle snad autor napsal pro vlastní vnuky (pokud nějaké má)!

Takže ne. Ne! Ne! Ne! Nebrat.

P.S. Navíc k čárám nechovám příliš důvěry. Chcete-li, klidně si pospojujte staré zříceniny na Šumavě. Budete-li dost kreativní, jdou propojit i s jinými významnými světovými stavbami a posvátnými místy. Jde o to, zvolit si správně výchozí body a mít dobrou teorii. Pomocí těchto čar sice nezakreslíte do mapy ušatého králíka, ale poměrně pravidelné geometrické obrazce vám skutečně vyjdou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záhady starej Európy v seznamech