Láska z donucení přehled

Láska z donucení https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76824/laska-z-donuceni-76824.jpg 4 17 17

Rok 1811. Po tragické smrti svého otce zjišťuje India Rushfordová se svou matkou a sestrou, že zůstaly bez prostředků a jejich domov propadl lordu Ishamovi jako náhrada za otcův nesplacený dluh v kartách. A pak přichází pro Indii to nejhorší: jedna ze sester se má stát ženou bohatého lorda Ishama, jehož obviňují ze smrti jejich otce. Pro záchranu rodiny se k tomu obětuje India. Je ale Isham skutečně takový, za jakého jej pokládala?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Reluctant Bride , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska z donucení. Přihlašte se a napište ho.

Mesačnica
07.02.2023 3 z 5

(SPOILER) Matka Indie a Letty mi neuveriteľne pripomínala matku slečien Bennettových z Pýchy a predsudku, ale bola oveľa horšia. Keby lord Isham zvolil inú stratégiu na získanie Indie, čo tak trochu úprimnosti? Ale to by potom asi nebolo také zaujímavé.

vcielka
21.09.2022 3 z 5

Hm hm hm, príbeh by bol aj pekný, keby zasa nebola hrdinka totálna sliepka, ktorá bola zasa len opisovaná ako pokroková slečna, ale nedajte sa autorkou oklamať. Nebola! Bola hlúpa ako tágo. O hlavnom hrdinovi sa rozpísať veľmi neviem, pretože tak často v knihe nebol, resp. sa neprejavoval, keďže jeho líniu autorka neopisovala. Kniha ale začala skvelo. Myslela som, že som natrafila na dobré čítanie, no trvalo to až kým nepovedala, že si ho vezme. Odvtedy aj jemu zmäkol mozog, nielen jej. Chvíľu to vyzeralo neskôr nádejne, keď sa vrátil brat domov, no trvalo to asi stranu a potom to opäť stratilo všetku iskru a zmenilo sa to len na príbeh o nepokojných myšlienkach hrdinky

MinaHawke
01.05.2017 4 z 5

Příjemné čtení. Líbilo se mi, že se India obětovala pro svou rodinu, to bylo od ní hezké. Ale nakonec to přeci zas až taková oběť nebyla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Láska z donucení v seznamech

v dalších seznamech1x