Záhada sedmi ciferníků přehled

Záhada sedmi ciferníků
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127769/bmid_zahada-sedmi-ciferniku-DnB-127769.jpeg 4 325 325

Policista Battle série

V jedné z prvních knih anglické královny detektivek, vydané r. 1929, se trojice mladých přátel snaží odhalit pozadí nenadálé smrti svého kamaráda, notorického spáče. Pátrání je přivádí na stopu záhadných Sedmi Ciferníků… Co vlastně ta dvě slova znamenají? Tajemné pojmenování, které se objevuje v různých souvislostech, vzbudí u amatérských detektivů zvědavost, neboť se může stát klíčem k objasnění případu. Je však třeba být na pozoru: zdá se totiž, že vrahovi jedna oběť nestačí… Rozluštění, které čtenáři velká spisovatelka připraví, bude jako vždy velice nečekané.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

The Seven Dials Mystery , 1929

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhada sedmi ciferníků. Přihlašte se a napište ho.

m_martina
11.05.2024 5 z 5

Aspoň jednou za čas si ráda přečtu nějakou tu knihu ve slovenštině a tentokrát padla volba na královnu detektivek. Kromě toho musím upřímně napsat, že se mi vůbec nelíbila obálka českého vydání. Ale případ, ve kterém se řeší záhada sedmi ciferníků a také osmého budíku, který se někam záhadně ztratil, se mi opravdu moc dobře četl. Také Palička mi byla sympatická a konec knihy mne překvapil. Dávám tedy pět hvězd a doporučuji.

babystar
02.05.2024 5 z 5

Tak jsem se chtěla jen podívat, co je to za špionážní blbůstku a skončila jsem v jednu ráno na poslední stránce. Byla to blbůstka, ale milá blbůstka. Měla šmrnc, humor, nadsázku, trochu napětí i lásky. Připomínala mi prvorepublikové komedie s Oldřichem Novým. Opravdu jsem se pobavila. Paní Agatha je nejlepší (i ten typicky anglický boj proti bolševikům ji odpustím)!

zuzu8480
17.04.2024 5 z 5

V detektivkách mám vášeň asi po babičce, která je vždycky četla. A Agatha je prostě srdcová záležitost.

Vychází Kouzlo všité do šatů a další knižní novinky (45. týden)

04.11.2022

Kniha Záhada sedmi ciferníků v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x