Zádušná omša za grófku přehled

Zádušná omša za grófku
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498818/bmid_zadusna-omsa-za-grofku-pWo-498818.jpg 4 125 125

Kastelánka poštátneného zámku dostane v sedemdesiatych rokoch minulého storočia list od bývalého majiteľa: grófka Sofia zomrela a chce byť uložená v zámockej kaplnke. Napriek smutným časom sa bývalé služobníctvo rozhodne splniť posledné grófkino prianie. Plán je pripravený a všetci ho začínajú do bodky plniť. Lenže svet ukazuje aj druhú tvár...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zádušná omša za grófku. Přihlašte se a napište ho.

PetraBery
25.04.2024 3 z 5

Útlá knížka o nelehké době, o vyvlastnění majetku a snaze o splnění posledního přání. Čte se to lehce, ale téma lehké není.

Lucissia
19.12.2023 5 z 5

A mně se to líbilo moc. I styl vyprávění, chvíli z pohledu Johanky, chvíli z pohledu vyprávěče... Právě tenhle rozměr to krásně doplňoval. Pět hvězd za příběh i za zpracování. :-)

medlovice
06.12.2023 5 z 5

Smutné, bolestně smutné, nechtěla bych tento život prožit. Výstížně napsané, jaký dopad mělo znárodnění na život lidí, kolik se najednou objevilo sviní, kteří donášeli a přitom jen převlékli kabát a jak dokázali škodit a týrat. Jsou žel, pořád mezi námi. Výborně napsané , velmi čtivé , vtáhne do děje.
Velká škoda této úžasné knihy, koupila jsem ji v bazaru DK za třicet korun a dala mi tolik .Doporučuji.

Knižní novinky (11. týden)

10.03.2019

Kniha Zádušná omša za grófku v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x