Záda bez bolesti - Rady, tipy a cviky při léčbě běžných postižení zad přehled

Záda bez bolesti - Rady, tipy a cviky při léčbě běžných postižení zad
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133269/zada-bez-bolesti-rady-tipy-a-cviky-pri-lecbe-beznych-postizeni-zad-133269.jpg 5 2 2

Správné držení těla a pohyb přispívají k životu bez bolestí. Začleňte jednoduché protahovací, posilovací a rehabilitační cviky do každodenního života, abyste si vyléčili záda a udrželi je v dobré kondici. Vyberte si z široké nabídky řešení a léčebných postupů. Tato prakticky zaměřená kniha vás vybaví potřebnými informacemi, které vám umožní aktivně se zapojit do péče o záda. Jednoduché cviky na posílení a udržení zdravých zad slovem i obrazem.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Ikar (ČR)

Healing back , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záda bez bolesti - Rady, tipy a cviky při léčbě běžných postižení zad. Přihlašte se a napište ho.

PavlínaAlžběta
27.12.2017 5 z 5

Vzhledem k ceně jsem byla skeptická, ale kniha odborně psaná s fotografiemi, detailními popisy cviků a dalšími radami, jak zmírnit či dokonce zastavit bolesti zad v různých místech včetně rad a doporučení na rekonvalescenční léčebné metody. Kniha počínající různými protahováními, posilováním a rehabilitačními cviky, pomohly mě během rekonvalescence a při správném držení těla a poctivosti cvičení pomůže tato publikace i dalším lidem s potížemi, ať už jsou po operaci, úrazu, či pouze mají namožená záda z těžké práce nebo naopak od zdlouhavého sezení nebo stání.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záda bez bolesti - Rady, tipy a cviky při léčbě běžných postižení zad v seznamech

tělesná cvičení rady, tipy, nápady bolesti zad rehabilitační cvičení péče o tělo

2009  100%Záda bez bolesti - Rady, tipy a cviky při léčbě běžných postižení zad
2010  80%Zdravá záda