Začni znovu, Katko přehled

Začni znovu, Katko
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30720/bmid_zacni-znovu-katko-282-30720.jpg 3 27 27

Patnáctiletou Katku, studentku Střední zdravotnické školy, víc než škola zajímá parta kamarádů a hlavně David...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Začni znovu, Katko. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
23.02.2024 3 z 5

Popravdě mě takhle knížka moc nezaujala. Ne, že by to byl špatný příběh, ale nebyl to můj šálek kávy.

Vendula39
17.07.2019 3 z 5

Kniha se mi docela líbila, bylo to takové čtení pro náctileté. Nechápu, jak mohla Katka dělat takové stupidní věci.

Ann98
12.08.2017 5 z 5

Hlavní hrdinka Kateřina je na první pohled krásná, dokázala si získat každého kluka a plno holek ji proto závidí. Připadala mi malinko namyšlená. Možná to bude znít pomstychtivě, ale měla jsem upřímnou radost, když Katčina třída dostala novou učitelku, která si oblíbila všechny kromě Katky. Na střední škole potkala kluka Dana, kvůli kterému dělala takové blbosti, že jsem nestačila koukat. Přišlo mi to trochu přehnané. Když ji posléze ze školy vyhodili, cítila jsem tak trochu zadostiučení. Až na konci nastal obrat k lepšímu a vypadalo to, že Petr jí konečně otevřel oči.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Začni znovu, Katko v seznamech

Zuzana Francková