Začať znova přehled

Začať znova
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467199/bmid_zacat-znova-ldR-467199.jpg 4 2179 2179

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová odchádza na vysokú školu za vidinou nového začiatku. Vzdáva sa snobského života a necháva minulosť za sebou s vedomím, že už nikdy neprehovorí s rodičmi. Pred začiatkom semestra je však ťažké nájsť vhodný podnájom. Dobré izby sú obsadené, ponúk je žalostne málo. Chvíľu to vyzerá na noc v aute, keď sa vyberie na poslednú obhliadku. Byt je nádherný, ale má jednu chybu. Volá sa Kaden White. Príťažlivý chalan s ľahostajným prístupom k životu by možno stál za hriech, ale to arogantné a odmerané správanie! Pravda, Allie nemá na výber, tak sa nasťahuje. Kaden jej vo dverách oznámi súbor pravidiel. Ak sa ich podnájomníčka nebude držať, môže sa rovno zbaliť: 1. Neobťažuj ma svojimi babskými problémami. 2. Nekomentuj moje dámske návštevy. 3. NIKDY sa spolu nevyspíme. Na prvý pohľad jednoduché. Veď kto by sa chcel zapliesť s takým neotesancom ako Kaden? No Allie postupne zisťuje, že v Kadenovi sa skrýva oveľa viac, ako sa zdá a na svoje správanie má vážny dôvod.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

Begin Again , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Začať znova. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka_176
dnes 5 z 5

Ach, tohle já miluju. Tuhle knížku čtu už asi popáté a vychutnala jsem si ji stejně jako napoprvé.
Chemie mezi Kadenem a Allie je hmatatelná z každé stránky, z každého jejich rozhovoru a úsměvu.
Bylo to vtipné, veselé, dojemné, postavy propracované (ať už šlo o ty hlavní, tak i vedlejší). Zamilovala jsem si celou tu jejich bandu, jejichž příběhy jsou v dalších dílech série.
Pokud hledáte něco odlehčeného, u čeho vypnete a budete to mít za dva dny přečtené, tohle je perfektní volba!

p.stranska
01.05.2024 4 z 5

Taková naivní romanťárna, cílová skupina teenagerek musí být nadšená a do hlavního hrdiny samozřejmě zamilovaná. To, myslím, hodně ovlivnilo hodnocení. Z mého pohledu je to knížka, která vám nic nedá, nicméně je velmi čtivá a jako odpočinek od těžších knih určitě poslouží.

aljoska83
20.04.2024 4 z 5

Moje první knížka od autorky. Nejsem cílová skupina, ale kniha mě bavila. Skvěle jsem se u ní odreagovala, pobavila. Vlastně nemám co vytknout.

Knižní novinky (17. týden)

25.04.2021

50 nejčtenějších knih roku 2020