Zabudnutá přehled

Zabudnutá https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141902/zabudnuta-141902.jpg 4 331 331

Ema Tupperová mala sľubne rozbehnutú právnickú kariéru, kopu priateľov, spoločenský i ľúbostný život na jednotku. Všetko sa však zrazu zosypalo ako domček z kariet. Zomrela jej matka a okrem nekonečného smútku zanechala aj zvláštne posledné želanie: "Choď do Afriky." Po návrate z Afriky však s hrôzou zistí, že nemá svoj byt, stratila prestížnu prácu, jej priateľ si našiel inú... Dá sa v takejto situácii začať nový život? Emma pomaly otvára myseľ aj srdce novým možnostiam. Jednu z nich predstavuje príťažlivý muž, ktorého po návrate našla vo svojom byte. Emma obnovuje svoju rozbitú existenciu a až teraz s prekvapením zisťuje, prečo ju vlastne matka poslala na cestu do Afriky. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Forgotten , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zabudnutá. Přihlašte se a napište ho.

Ála41
24.03.2024 1 z 5

Na straně 352 v knize je napsáno:,,tato mladá talentovaná autorka (...) umí vytvořit příběh, jenž vás zcela pohltí, vtáhne do sebe (...) a nedovolí vám odejít (...),, TAK TOTO SE U MĚ NEKONALO. Já bych napsala : ,, mladá autorka umí vytvořit příběh,, TEČKA. Za mě tááááhlá nuda. Takhle dlouho jsem snad žádnou knihu nečetla, měla jsem spoustu ,,mezipřistání,, u jiných knih během čtení. Taková šedá myška mezi knížkami, která neuškodí, ale nijak zvlašť nepotěší.

mondulinecka
07.01.2024 3 z 5

Nebylo to spatne, normálně bych po ni asi nesahla, ale pujcila mi ji kamarádka. Taková oddechovka, dej předvídatelný. Nenadchlo, ale ani neurazilo.

Sixtínka
31.05.2023 4 z 5

Začiatok ma veľmi nebavil, ale napokon sa z toho vykľul fajn príbeh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zabudnutá v seznamech

v Právě čtených3x