Zabuchnutá v knižnici přehled

Zabuchnutá v knižnici
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355167/bmid_zabuchnuta-v-kniznici-36R-355167.jpeg 4 952 952

Ďalšia kniha romantických príbehov plná pekných chalanov od Kasie West je tu. Keď Autumn zistí, že zostala vymknutá v knižnici a zrejme tam bude musieť stráviť celý víkend, nemá ani tušenia, že tam nie je sama. Zavreli tam aj Daxa. Zo školy ho pozná iba zbežne ako samotára a problémového týpka. Vôbec nepatrí medzi chalanov, ktorí by ju zaujímali. Dúfa, že ju každú chvíľu vyslobodí Jeff – spolužiak, do ktorého je totálne buchnutá. No Jeff nechodí. Čím viac času trávi s Daxom, tým viac sa zbližujú a Autumn zisťuje, že za maskou nevľúdneho samotára sa skrýva viac, ako sa na prvý pohľad zdá. No ako to dopadne, keď sa znovu ocitnú na slobode mimo knižnice?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

By Your Side , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zabuchnutá v knižnici. Přihlašte se a napište ho.

petrzel
02.04.2024 5 z 5

Krásná oddychovka.

simca9342
14.03.2024 5 z 5

Napínavý YA román o knihách, ale i osobních věcech je skvělý na začátek jarních prázdnin.

Hlavní hrdinka si splnila svůj sen dříve než já! Přála jsem si a doteď si přeji být zavřená v knihovně aspoň přes noc.
Někomu se to povedlo na celý víkend! Vite kolik knih by se dalo přečíst?
To je případ Autumn , která ale skončila uvězněná v knihovně nešťastnou náhodou spolu s cizím klukem k tomu.
Všichni spolužáci/ kamarádi odheli kempování na tři dny a Autumn si jen chtěla odskočit. Malé rozhodnutí se během vteřiny změní na pocit prázdnoty zlost a smutek nad uplynulými dny plné zábavy s partou. Být mezi knihami je k vzteku. Ale ne napořád.

" Knížky! Někdo by to mohl dokonce považovat za svůj sen."

Jakoby mi vymyšlená postava z knihy četla myšlenky. Ale zase bych nechtěla, aby mě od čtení rušilo (zde spíše vadilo) nejen to, že nemám připojení na WiFi a tím pádem ani mobil, ale třeba přítomnost někoho jako je Dax.
Čtenáři se naskytne životní příběh kluka, který se stejně jako Autumn ( i ona má své tajemství v podobě prášků na úzkost) ukrývá v knihovně, ale z jiného důvodu. Také jim současná současná situace v knize ukáže pocit kamarádství v izolaci , postupné sblížení neznámých lidi prostřednictvím her dostupných v knihovně.

Nathally
08.11.2023 5 z 5

Z této knížky jsem nadšená. Děj byl dobře čtivý, stejně jako Náhradní kluk. Dax mi přišel takovej miloučkej už od začátku a jsem ráda, že to skončilo, jak to skončilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zabuchnutá v knižnici v seznamech

v Právě čtených8x
v Přečtených1 254x