Zabij, nebo budeš zabit. Kniha druhá přehled

Zabij, nebo budeš zabit. Kniha druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491647/bmid_zabij-nebo-budes-zabit-kniha-druha-Jid-491647.jpg 5 50 50

Zabij, nebo budeš zabit série

< 2. díl

V úvodu druhé knihy série oceňovaných noirových mistrů se pro našeho hrdinu, samozvaného mstitele Dylana, věci konečně začínají obracet k lepšímu. Má od lékaře předepsané správné léky, mstitelskou kariéru zdárně ukončil a jeho osobní démon, zdá se, nenávratně zmizel. Takže je asi všechno v nejlepším pořádku, ne? No, bylo by, kdyby ruská mafie stále zatvrzele nepátrala po maskovaném muži, který zabil Bogdana, oblíbeného bratrance nejvyššího šéfa. A v momentě, kdy se tato brutální organizace Dylanovi konečně dostane na stopu, bude náš hrdina opět postaven před známou volbu… ZABIJ, NEBO BUDEŠ ZABIT. Nová úspěšná série ZABIJ, NEBO BUDEŠ ZABIT – od oceňovaných tvůrců komiksů CRIMINAL, FATALE a ZATMÍVAČKA – je podvratný pohled na mstitelský žánr, ultrafialový reflektor osvětlující nefunkční a nespravedlivý svět kolem nás. „Využívá prvky kriminálního žánru a psychologického i nadpřirozeného hororu, aby nám nabídla takový pohled na mstitelský kánon, jaký tady ještě nebyl… Rozhodně to není pro děti – ale ostatní by to určitě neměli propást.“ – Library Journal... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art

Kill or be Killed. Vol. 2 , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zabij, nebo budeš zabit. Kniha druhá. Přihlašte se a napište ho.

mirec88
21.04.2024 5 z 5

Tak druhý diel bol úplne iný ako prvý, odohrával sa aj na psychiatrickej liečebni, vďaka čomu má plusové body u mňa, čo zase sa dalo pochopiť, keďže celý minulý diel zažíval to, čo zažíval. Kresba a príbeh bolo proste top a niečo nepredstaviteľné, čo človek musí prečítať, aby to precítil. Niečo z toho, čo v tomto komikse zažil Dylan je proste niečo osobné, čo sa ma až bytostne dotýka a celý komiks viedol k finále, ktoré bolo nečakané a v podstate malo dva konce a človek si môže vybrať, ktorý sa mu viac páči. Ono záleží aj od toho, čomu človek verí vo svojom živote. Proste tento komiks má veľmi hlboké myšlienky o živote, smrti a o tom aký je tento život nespravodlivý. Určite ho odporúčam a pre mňa osobne topka od Brubakera a Phillipsa, hlavne kvôli tomu, ako sa ma osobne dotýka.

Disease
01.09.2023 5 z 5

Pokračování, které rozhodně dává najevo, že komixy o maskovaných mstitelích nemusí být na jedno brdo.

Atlantis
28.08.2023 5 z 5

Plný počet. U prvního dílu jsem měl několik výhrad, které ale do dvojky vymizely. Moc mě bavily postavy, skvělé rozuzlení, tempo, kresba... Nemám žádnou námitku.

Hotel Ville a další knižní novinky (26. týden)

26.06.2022

Kaligrafie zlomu, Vražedná mysl a další knižní novinky (23. týden)

05.06.2022

Součástí tvé nemoci je sabotáž sama sebe, Dylane.

Znal jsem nejmíň půl tuctu Dylanů a jedním z nich byla holka.

Je neuvěřitelný, jak přesvědčivý dokážou bejt klidnej hlas a brokovnice namířená na vaši hlavu.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Zabij, nebo budeš zabit. Kniha druhá v seznamech

v dalších seznamech2x