Žabiatko přehled

Žabiatko https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500048/bmid_zabiatko-Tb8-500048.jpg 5 20 20

Žartovné i vážne veršované rozprávky tety Ľudmily o psíkovi, žabiatku, mačičke, vrabčiatku, o pani Sove, i o tom, ako šli zvieratká do školy. Ilustrátorka je zároveň autorkou vzácnych spomienok na tetu Ľudmilu. Ilustrovala: Ľuba Končeková-Veselá

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žabiatko. Přihlašte se a napište ho.

uminaa
05.04.2021 5 z 5

Ďalšia milovaná kniha môjho detstva a preto ani nové vydanie nechýba v rodinnej knižnici. Je krásne si to znovu čítavať :)

Felsenberg
14.09.2014 3 z 5

Milý příběh o Žabátku, ve kterém jsem čekal, kdy se něco začne dít, až najednou žabátko uteklo a konec :-) Taky máte rádi příběhy a pohádky se Žábama? ;-)

Azizi
12.12.2013 5 z 5

Tiež som ako malá vlastnila toto leporelo a musím povedať, že obsah básne vyvrcholený záverečnou pointou ma dosť desil. Osobne by som ho zaradila skôr do kategórie "Horory pro nejmenší". Ale práve vďaka tomu, zo všetkých tých leporel, ktoré som mala doma, toto mi najviac utkvelo v pamäti a zanechalo vo mne najsilnejší dojem. Kto pozná Roalda Dahla, myslím, že je v tom niečo "dahlovské". Desivejšie je to však o to, že to na prvý pohľad vyzerá ako roztomilá básnička pre detičky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žabiatko v seznamech

v dalších seznamech1x