Z říše Krakonošovy (Nejkrásnější pohádky, báchorky a pověsti o pánu na Krkonošských horách) přehled

Z říše Krakonošovy (Nejkrásnější pohádky, báchorky a pověsti o pánu na Krkonošských horách) https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32186/bmid_z-rise-krakonosovy-nejkrasnejsi-poh-khr-32186.jpg 4 2 2

Z Krakonošovy říše: Nejkrásnější pohádky, báchorky a pověsti o pánu na krkonošských horách

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Z říše Krakonošovy (Nejkrásnější pohádky, báchorky a pověsti o pánu na Krkonošských horách). Přihlašte se a napište ho.

Turlogh
01.07.2021 3 z 5

Více příběhů o Krakonoši a o tom jak pomáhal chudým a poctivým lidem a trestal lakomce a darebáky. Čte se dobře, pohádky mají spád a ponaučení. Ilustrace vcelku ucházející.

bookworm007
27.07.2016 4 z 5

Knížku jsem zdědila po svém pradědečkovi, patří k nejstarším knihám v mé knihovně. I když se občas čte trochu hůř, podává zajímavý obrázek o životě v Krkonoších a o tamních lidech. Jen mě mrzí, že v ní není uveden přesný rok vydání.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Z říše Krakonošovy (Nejkrásnější pohádky, báchorky a pověsti o pánu na Krkonošských horách) v seznamech

Krakonoš

1938  70%Z říše Krakonošovy (Nejkrásnější pohádky, báchorky a pověsti o pánu na Krkonošských horách)
1905  100%Krakonoš
1922  0%Žertovinky a čertovinky