Z pověření admirála přehled

Z pověření admirála https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40422/z-povereni-admirala-40422.jpg 4 12 12

John Quentin série

Květen 1799. Johnu Quentinovi začal právě dobrodružný život, neboť vstoupil do služby u britského námořnictva. Ve válce proti Napoleonovi zažije Quentin svou první bitvu a svojí mimořádnou odvahou nadchne admirála Nelsona.

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Im Auftrag des Admirals , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Z pověření admirála. Přihlašte se a napište ho.

kate9326
13.12.2021 5 z 5

Historická adventure a poměrně zajímavá.
Kdo se nevyzná v hierarchii, taktice a mechanice lodí možná odradí popis až do detailů , kterých je v knize opravdu o trochu víc než akce nebo dialogů. Pokud to někomu nevadí, podobně jako u rozsáhlých popisů u jiných autorů, tak to bude považovat i za výhodu, než aby autor technické a strategické pasáže odbyl a věnoval se jenom dialogům.
Hlavní hrdina působí sympaticky a inteligentně, a ve dnešní době už snad nikoho nepřekvapí, že je non-binary/genderfluid- ještě v době vyjití knihy asi nebylo ani zdání o tom, oč jde a že to není nic zavrženíhodného- a je to důležité pro zápletku, kterou nebudu spoilovat. Kniha končí jako náznak pokračování /je i druhý díl./...

Francois17
12.07.2017 3 z 5

Nebylo to špatné. Hlavní hrdina se často a rád převléká
do dámských šatů, což mi krapet vadilo.
Určitě si přečtu i druhý díl.

čef
10.08.2012 5 z 5

Velmi příjemné čtení z doby Napoleonských válek. Námořní boje britské flotily proti Francouzům a Španělům. Někdy až trochu příliš glorifikující nepřemožitelného hlavního hrdinu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Z pověření admirála v seznamech

historické romány

Erwin Resch