Z neznámych dôvodov přehled

Z neznámych dôvodov https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206223/bmid_z-neznamych-d-vodov-bqC-206223.jpg 4 364 364

Doktorka Anna Berková je ambiciózní vědecká pracovnice, která pracuje na výzkumu nových léků proti rakovině. Z neznámých důvodů se provdá za ředitele biochemických laboratoří Zouhara, jenž žárlí na její vědecké úspěchy a nakonec se dopustí absurdního morálního selhání. Přímočará Anna si dosud vždy dokázala poradit se všemi překážkami, ve svém manželství však stojí před problémem, který neumí vyřešit a ani se mu nedokáže vyhnout.... celý text

Romány Literatura česká
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Z neznámých důvodů , 1988

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Z neznámych dôvodov. Přihlašte se a napište ho.

vojteska70
02.02.2024 2 z 5

Anička je takový hajzlik, že mi zkazila dojem z dalších postav. A Marek je de.....

emamat
30.06.2023 3 z 5

Po letech jsem se k této knize vrátila a zjistila, že už to nedám. Ty předlouhé pasáže o biochemii !! Celkový příběh vystavěný celkem čtivě, ale některé charaktery postav jsou poněkud nevěrohodné a nejen v této knize autorky.

Nofar197
17.05.2023 5 z 5

Eicherik : Ta poslední stránka mě odrovnala spíš ve zlém. Anna zkrátka přišla po dvanácti letech za Markem, aby mu oznámila, že se zmylila a může s ním zase být. A ten osel ji vděčností padl k nohám.
Nemyslím, že muži jsou pitomci v citových záležitostech, bohužel tady to sedělo. Inu i uznávaný chirurg profesor Vydra myslel občas rozkrokem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Z neznámych dôvodov v seznamech

v Právě čtených4x