Z deníku lázeňského šviháka přehled

Z deníku lázeňského šviháka
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188709/bmid_z-deniku-lazenskeho-svihaka-188709.jpg 4 9 9

Neuvěřitelné příhody, veselé historky, zajímavá setkání… Tak by se dal ve stručnosti charakterizovat deník, v němž autor formou trefných postřehů glosuje každodenní lázeňské dění a s humorem sobě vlastním se vyrovnává s mnoha kuriózními situacemi, které během svého pobytu v lázních zažívá. Snad i proto, že se neváhá zasmát sám sobě a vzniklé problémy řeší s nadsázkou a životním nadhledem, si jeho texty, které v době svého vzniku vycházely jako blog, získaly mezi čtenáři takovou oblibu. Texty jsou doplněny ilustracemi předního českého karikaturisty Radovana Rakuse.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Z deníku lázeňského šviháka. Přihlašte se a napište ho.

drakamena
02.08.2020 5 z 5

Naprosto skvělá kniha s humorem k popukání. Nejvíce se mi líbil zážitek s krocanem ve vaně a s opilcem pod oknem. Taky se mi líbily pojmy jako "fofrklacky" nebo "sešívačka (pro Moraváky konik)". Celou knihu jsem četla s úsměvem.

pikilo
06.11.2014 5 z 5

Jednohubka přečtená během pár hodin. Snad i proto, že autor neváhá zasmát se sám sobě a vzniklé problémy řeší s nadsázkou a životním nadhledem. Pan Šilar vložil do knihy velice vtipnou básničku, která mi připoměla problémy, kterými občas trpí můj děda :D. Je zábavná, doplněna o ilustraci předního českého karikaturisty Radovana Rakuse. Knihu mohu doporučit lidem všeho věku, starým, mladým i dětem. Pokud si chcete odpočinout a přečíst si nenáročnou knihu je švihákův deník ta pravá volba.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Z deníku lázeňského šviháka v seznamech