Yveta to ví přehled

Yveta to ví
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445700/bmid_yveta-to-vi-v2Q-445700.jpg 5 7 7

Nejen teta Běta plete pohádky. Šárka a Vašík zjistili, že vyprávění motá i tatínek. Teď však přijede sestřenice Yveta. Oba už se na její povídání před spaním těší. A tentokrát to nebudou žádné zašmodrchané pohádky, ale národní pověsti. Jenže když sestřenice poprvé spustí, děti zase kulí oči. Yveta přece všechno ví – ale tohle nečekaly! A co vy? Publikace volně navazuje na knížky Teta to plete, Teta to zase plete, Táta to motá.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Yveta to ví. Přihlašte se a napište ho.

piskotjanicka
10.01.2024 3 z 5

Yveta to ví - Ivona Březinová

V této knize jsou některé české báje a pověsti vyprávěné yvetou své sestřenici a bratranci tak aby byly pomotané a musely hádat jak je to správně. Pohádková kniha je psaná zábavnou formou.

anna.zahy
06.11.2021 5 z 5

Líbilo se mi to, protože je hodně vtipné, jak jsou tam popletené pověsti. Nejvíc se mi líbilo, jak byla popletená pověst o Libuši a Krokovi a jeho dcerách

gabra03
24.02.2021 5 z 5

Knížka plná vtípků, vyprávění a hlavně popletených pověstí. Jsou zde 4 příběhy a v každém příběhu jsou propleteny a hlavně sestřenicí Yvetou popleteny 2 známé pověsti. Každý příběh je také proložen minimálně jednou písničkou na známou melodii lidových písní, které děti zaručeně pobaví a dospělým vyvolají minimálně hezký úsměv na tváři :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Yveta to ví v seznamech