Yi Jing - Běh osudu přehled

Yi Jing - Běh osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236427/yi-jing-beh-osudu-v3U-236427.jpg 5 1 1

výborná kniha o I ťingu, jedna z nejlepších svého druhu Jsou zde rozebírany všechny významné a obzvlášť duležité ideogramy. Čtenář tak získává ucelenou představu o puvodní předloze, aniž by měl její znění zuženo použitým překladem. Používa se tu všech základních pojmu čínského myšlení, jako je Yin a Yang, Nebe-Země, Dao a veškerá čínská symbolika. Historické príběhy i další známé události, které text popisuje, tu zaujímají své osobité místo. Slouží jako příiklad, symbolický odkaz, ilustrace, napomáhající čtenáři, aby si utvořil ucelenou představu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Yi Jing - Běh osudu. Přihlašte se a napište ho.

jaroslav2822
01.08.2018 5 z 5

Pokud se chcete seriozně zabývat Knihou proměn, je právě tento překlad tím, který byste si měli pořídit a studovat. Není snadný, nebudete mu nejspíš rozumět ale najděte si někoho kdo vám pomůže a pokud požádáte strážce knihy aby vám ji odemkli a ukázali vám její tajemství, odmění vás vás mnoha poklady poznání. Pokud existuje nějaké knižní jablko ze stromu poznání, je to tohle.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Yi Jing - Běh osudu v seznamech

v Právě čtených1x