Ztráta paměti přehled

Ztráta paměti
https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/7117/xiii-ztrata-pameti-7117.jpg 4 20 20

XIII série

Starší manželský pár najde jednoho dne na pobřeží, poblíž své chaty, nehybné tělo neznámého muže s vytetovaným znakem číslice XIII na levém rameni. Podaří se jim ho vyléčit, ale zranění hlavy, které utrpěl, mu způsobilo úplnou ztrátu paměti. Se zabijáky v patách odjíždí XIII pátrat po své pravé identitě. Dostane se však do rukou plukovníka, který je pověřen pátráním po vrazích prezidenta a XIII se stává hlavním podezřelým...... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Barlow Comics

Le Jour du soleil noir , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztráta paměti. Přihlašte se a napište ho.

wullcann38
22.04.2021 5 z 5

Podobné agentu bez minulosti.

Artep5244
27.12.2019 5 z 5

Trochu mi to připomíná knihu "Agent bez minulosti" od Roberta Ludluma. Komiks mě bavil od začátku až do konce.

Yokolobuna
11.08.2018 3 z 5

O XIII vím hlavně díky skvělé FPS hře. První část komiksu rozhodně není špatná, jen prostě nezestárla úplně dobře a to i co se týče kresby. Ta sice není vyloženě mizerná a působí na jednu stranu precizně, ale na druhou staře. osobně mám raději modernější pojetí. Sám agent XIII rozhodně funguje obstojně a i příběhové kličky dokáží zaujmout. Ten již zajetý mustr, kdy se XIII vždy někde stránku plácá, aby na další musel za doprovodu kulek utíkat, se však malinko zajídal i na tech 48 stránkách. Uvidíme, co přinesou další díly, protože i přes všechnu tu kritiku není XIII bez potencionálu a tři hvězdy jsou celkem přísným hodnocením. Příště možná očko přimhouřím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ztráta paměti v seznamech