Witch Komiks 4-6 přehled

Witch Komiks 4-6
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507270/bmid_witch-komiks-4-6-Bmx-507270.jpg 5 47 47

Při boji dobra se zlem byla v Mezisvětě uvězněna Taranee, jež vládne Ohni. Její čtyři kamarádky musí nejen vymyslet složitý plán pro její záchranu, který jim trošku zkomplikuje životy, ale také překonat vlastní rozmíšky. Podaří se jim za pomoci všech živlů a Srdce Kondrakaru porazit lorda Cedrika a temné bytosti a Taranee zachránit?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Witch Komiks 4-6. Přihlašte se a napište ho.

DarkNatureHope
16.08.2023 5 z 5

Nostalgie. Srcovka.

Anoell
31.03.2023 4 z 5

Stále uspěchané, přesto je tenhle svazek lepší než ten první. Už se tu děje něco pořádného a zajímavého, děj nabývá spád. Dospělého, který v mládí do kontaktu s Witch nepřišel, by to nebavilo, bylo by to pro něj příliš dětské, ale pro nás, kteří jsme s touhle pěticí vyrostli, je to i v dospělosti super čtení.

LadyCharlene
30.03.2023 5 z 5

Tento díl se mi líbil víc než první, byl akčnější. Přijde mi, že v komiksu jsou charaktery výraznější než v seriálu. Elyoniny manipulace - mrazivě děsivé, chladnokrevné... Líbí se mi propracované kresby, kde se i odehrává vedlejší epizodka (souboj Irmy a Taranee o sendvič :D). V příběhu se střídá napětí akce i humor, nemám co vytknout.
Prosím, prosím, ať Egmont vydá i ten zbytek.

Ticho ve tmě, Pak ses objevila ty a další knižní novinky (5. týden)

29.01.2023

Kniha Witch Komiks 4-6 v seznamech