Kriminálník přehled

Kriminálník https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152621/kriminalnik-152621.jpg 4 363 363

Will Trent série

Vlastní minulost nás vždy dostihne a zkomplikuje nám současný život. Na vlastní kůži se o tom přesvědčí i zvláštní agent Will Trent – a to za okolností, které by si nedokázal představit ani v nejděsivějším snu. Na začátku všeho byla vražda studentky. Proč mu ale jeho nadřízená Amanda Wagnerová brání ve vyšetřování? Will nedokáže přijít na důvod, dokud se s Amandou náhodně nesetká na chodbě opuštěného sirotčince, kam každého z nich přivedly zcela jiné důvody. Před čtyřmi desetiletími byl Willův otec odsouzen za vraždu a tato ponurá budova se stala chlapcovým domovem… Amanda tenkrát právě nastoupila k policii. Mladá nezkušená vyšetřovatelka uprostřed svébytného pánského klubu, jakým tehdy atlantská policie byla, neměla vskutku snadný start. Jedním z jejích prvních případů byla brutální vražda v nejhorší čtvrti města, a Amanda se nemohla zbavit pocitu, že je jediná, komu skutečně záleží na tom, aby byl pachatel vypátrán a zatčen. A nyní jako by ten dávný případ znovu ožil… Pokud chtějí Will i Amanda zabránit dalšímu krveprolití, musejí se vypořádat s démony vlastní minulosti. A času nemají nazbyt.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

Criminal , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kriminálník. Přihlašte se a napište ho.

Pája699
27.12.2023 3 z 5

V tomto dílu se hodně dozvíme o minulosti Willa a Amandy, když začínala u policie...Upřímně, mě to ale nebavilo. Cca do půlky knihy jsem se musela prokousat a některé pasáže i přeskakovat.

Další polovina knihy už byla jiné kafe .-) ale to bohužel nemění můj názor na tuto knihu. Prostě průměr.

Agie je pro „magor“ a ještě k tomu nesympatická..zlatá Sára, která se k Willovi hodí a je mu oporou. Doufám, že jim to dlouho vydrží.

Uvidíme, co přinese další díl, který na mě čeká..

monte
13.11.2022 4 z 5

Za mě, výborné

mataj
20.05.2022 5 z 5

V pořadí šestá kniha ze série je opět vynikající. Odehrává se ve dvou časových rovinách. V současnosti a v roce 1975, kdy se Amanda a Evelyn pouštějí do svého prvního vyšetřovaní vraždy. Ukazuje jejich počátky v policejním sboru, překážky a předsudky, s kterými museli jakožto ženy zápasit. A všechno směřuje k odhalení okolností z minulosti Willova života.

Knižní novinky (25. 2. - 3. 3.)

24.02.2013

Kniha Kriminálník v seznamech