Wetemaa: Kniha osudu jedenácti družiníků krále Gudleifra přehled

Wetemaa: Kniha osudu jedenácti družiníků krále Gudleifra https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512275/bmid_wetemaa-kniha-osudu-jedenacti-druzi-ovX-512275.jpg 5 80 80

Wetemaa série

Reedice slavné knihy ve vázaném vydání.

Toto vydání knihy ještě není v prodeji. Má být od 31.07.2024

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Wetemaa: Kniha osudu jedenácti družiníků krále Gudleifra. Přihlašte se a napište ho.

Galadwen
28.11.2023 4 z 5

Škoda že jsem se ke knize nedostala před třiceti lety, kdy jsem ve velkém hltala fantastiku. Teď cením a vysoko hodnotím krásný jazyk, skvěle vystižený "legendický" styl vyprávění i drsnost a propracovanost světa, ale srdce se příběhy družiníků nedotkly tolik, jak by na mě asi zapůsobily kdysi. Rozhodně však stojí za přečtení.

Frizer
18.12.2022 4 z 5

Naprostá nostalgie a jedno z nej Fantasy které se urodilo v našich luzích a hájích. Je tam vše...mnoho rozdílných hrdinů, společná výprava, labyrint, magie, smrt hlavních hrdinů, mučení....až na nudnější pasáže s Baldem v horách jsem se náramně bavil. Musím si knihu zase někdy zopakovat. Poslední čtení bylo již před čtvrtstoletím.

MichaLela
19.05.2022 5 z 5

Tak tohle bylo top! Velmi napinavý příběh, nechtěla jsem přestat číst. Zatím nejlepší z této série.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Wetemaa: Kniha osudu jedenácti družiníků krále Gudleifra v seznamech

v dalších seznamech1x