Na krídlach lásky přehled

Na krídlach lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472498/bmid_na-kridlach-lasky-R68-472498.jpg 4 14 14

Westcottovci série

Po románe Keď príde láska pokračuje obľúbená regentská séria o rode Westcottovcov očarujúcou romancou, v ktorej vám jedinečná Mary Baloghová predstaví ďalšiu zo svojich nezabudnuteľných ženských postáv – hrdú a nezávislú Jessicu Archerovú. Lady Jessica Archerová stratila záujem o vzrušujúci život londýnskej smotánky, keď jej sesternicu a najlepšiu priateľku Abigail Westcottovú vyššie kruhy odmietli, lebo vysvitlo, že jej rodičia neboli zosobášení. Ale Jessica bola vždy praktická, a preto sa vo svojich dvadsiatich piatich rokoch rozhodne, že sa vydá, aj keď bez lásky. Vie, že je dobrá partia, koniec koncov je sestra vojvodu Netherbyho. Jessice dvorí veľa džentlmenov, ktorí spĺňajú jej vysoké nároky, na plesoch ju vždy obklopuje verná družina. A tak keď sa stretne s tajomným Gabrielom Thornom, ktorý sa vrátil z Nového sveta, aby sa ujal rovnako tajomného dedičstva, zdá sa jej neprijateľný, lebo hneď pri prvom stretnutí sa jej opovážil oznámiť, že sa s ňou plánuje oženiť. Keď však Jessica pochopí, kto je Gabriel v skutočnosti a čo je ochotný urobiť, aby ochránil ľudí, ktorí od neho závisia, zapáči sa jej jeho úsilie – a zapáči sa jej aj on ako muž. Splní sa jej dievčenský sen vydať sa z lásky?... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Someone To Romance , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na krídlach lásky. Přihlašte se a napište ho.

pip11
04.02.2022 5 z 5

Další z příběhů této příjemné série se věnuje tentokrát lady Jessice, sestře Averyho, vévody Notherbyho. Jako vždy, moc pěkný díl.

levap
14.07.2021 5 z 5

Moc hezký příběh jako všechny předchozí z této série už jsem se těšila až si ho přečtu a netrpělivě budu vyhlížet další díl

Knižní novinky (27. týden)

04.07.2021

Kniha Na krídlach lásky v seznamech