Pavučina lásky přehled

Pavučina lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88313/bmid_pavucina-lasky-CzH-88313.jpg 4 27 27

Web série

Romantický príbeh zo starého Anglicka. Keď slobodomyseľná Alexandra Purcellová unikne z preplnenej londýnskej tanečnej sály, netuší, že jej osud je spečatený. Spozná nielen vášeň, o akej jakživ nesnívala, ale aj vôľu muža, silnejšiu než jej vlastná.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

The Gilded Web , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pavučina lásky. Přihlašte se a napište ho.

vcielka
17.08.2018 3 z 5

Zosekat tak o polovicu. Citala som to ako zuvacku. Nepacil sa mi ani styl pisania. Vobec ma to nedokazalo vtiahnut do deja ako ine knihy. Autorka sa vela venovala aj inym hrdinom rodiny, co velmi odvadzalo od hlavnych hrdinov kvoli comu som sa tiez svojim sposobom nevedela na nich naviazat. Obaja hrdinovia boli podla mna celkom nudni. Dialogy tiez sa mi zdali dost umele a pochybne a rozvlacne. Prilis vela ruzovych prazdnych slov. Malo podstatnych veci. Mozno to bolo len prekladom. Kto vie. Ale jedina postava na ktoru sa tesim je o Jamesovi. Dufam vsak ze Dominic prekvapi pretoze v tomto diely mi strasne liezol na nervy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pavučina lásky v seznamech