Web design: Nenuťte uživatele přemýšlet! přehled

Web design: Nenuťte uživatele přemýšlet! https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116286/bmid_web-design-nenutte-uzivatele-premys-Ki3-116286.jpg 4 32 32

2. vydání Celobarevná publikace Webdesign: Nenuťte uživatele přemýšlet! vám ukáže cestu k vytvoření použitelného webu, který je prvním a velmi důležitým krokem k úspěšnému webu. Veškerý výklad je založen na vizuálním způsobu chápání informací – kniha je protkána obrovským množstvím příkladů, ilustrací a diagramů, protože jen tak lze do tajů webdesignu úspěšně proniknout. Své si v ní naleznou nejen weboví designéři, projektoví manažeři a správci webového obsahu, ale v podstatě také každý tvůrce stránek, který chce svým čtenářům nabídnout vkusný web, jenž je přímo radost navštěvovat a procházet.... celý text

Literatura naučná PC literatura Učebnice a slovníky
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Don’t make me think: a common sense approach to web usability

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Web design: Nenuťte uživatele přemýšlet!. Přihlašte se a napište ho.

x1carbon
26.01.2023 4 z 5

Pro mě, jako někoho, kdo se designem jako takovým nezabývá, ale občas se s psaním frontendu setká si myslím relativně kompletní přehled. Kdo by se o téma chtěl zajímat více do hloubky, tak tato kniha nejde pod povrch (to si myslím, že si ani knížka za cíl neklade). Spíše dává obecná doporučení.

Na knize jsem ocenil, že nerozepisuje každou samozřejmost na 50 stran. Je to velmi krátký formát plný praktických příkladů, který do týdne ve volných chvílích projdete a máte krásný souhrn toho nejdůležitějšího, aby jste nedělali při designování úplné blbosti.

Pseudofilosof
12.08.2017 5 z 5

Praktický průvodce základním, nenáročným a (takřka) bezrozpočtovým testováním použitelnosti webu. Pozitivní je, že k pochopení látky není třeba žádná vyšší znalost webdesignu. Postačí naprosté základy, selský rozum a otevřená mysl.

LavinaVRovine
24.02.2014 2 z 5

Kdyby moje máma chtěla dělat webdesign tak by ji kniha nejspíš pomohla, pro někoho, kdo na webu zestárl je v podstatě zbytečná

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Web design: Nenuťte uživatele přemýšlet! v seznamech

v Právě čtených3x