Lady a Tramp přehled

Lady a Tramp https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142396/mid_lady-a-tramp-krf-142396.png 5 84 84

Důvěřivá malá psí slečna Lady je nejštastnější pejsek na světě.Bydlí v krásném domově se svými pány Jakubem a Pusinkou.Pak se však narodí miminko,přijede teta Klára a Lady se ocitá na ulici...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lady a Tramp. Přihlašte se a napište ho.

Overkill
15.07.2021 5 z 5

První film na kterém jsem byla jako dítě v kině byl tento. Knihu jsme četla taky. Pro milovníky Disneyovek a zvířat, hlavně psů je tento příběh to pravé na počtenií Děti jistě potěší také včetně pěkných ilustrací jak je u těchto knih zvykem. Je až k neuvěření že tebto příběh pochází už z 50 let. Prostě nestárnoucí klasika která pohladí po duši.

Štěpinambura
04.05.2021 4 z 5

Kniha mě celkem bavila. Byla hezká, krásná a dojemná. I když to nebylo úplně ono a než sjem se do příběhu pořádně začetla kniha skončila. Jinak opravdu skvělé.

Eeve
31.03.2021 4 z 5

Krásna malá knižočka (mám vydanie z edície Mini). Klasická disneyovská rozprávka o dvoch zamilovaných psíkoch. Keďže je to edícia Mini, tak dej je prerozprávaný dosť z rýchliku, ale to nevadí, i tak je to veľmi milá rozprávočka a knižočka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lady a Tramp v seznamech

v dalších seznamech1x