Vzpoura proti zkáze: Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413721/bmid_vzpoura-proti-zkaze-jak-muze-obcans-nmY-413721.jpg 4 3 3

Již před zvolením Donalda Trumpa směřoval svět ke klimatické katastrofě. S prezidentem Trumpem sešlápl pedál plynu a přidal na rychlosti. Zbývá nám ostatním nějaká možnost, jak sešlápnout brzdu? Klimatickou vzpourou rozumíme strategii, která chce získat podporu většiny veřejnosti pro prosazení našeho společného zájmu na ochraně stabilního klimatu. Hodlá využít masových, globálně koordinovaných, nenásilných přímých akcí k podvrácení moci těch politiků a korporací, které se podílejí na ničení klimatického systému. Globální klimatická vzpoura již začala. Má potenciál vzepřít se moci fosilního průmyslu a zastavit a zvrátit směřování ke klimatickému rozvratu.... celý text

Politologie, mezinárodní vztahy Sociologie, společnost Ekologie, živ. prostředí
Vydáno: , Neklid

Against Doom: A Climate Insurgency Manual , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzpoura proti zkáze: Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vzpoura proti zkáze: Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě v seznamech

v dalších seznamech2x

klimatické změny

Autorovy knížky

Jeremy Brecher
americká, 1938
2019  87%Vzpoura proti zkáze: Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě