Vzchopte se, do p**dele! přehled

Vzchopte se, do p**dele!
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537192/bmid_vzchopte-se-do-p-dele-662b66617d03d.jpg 4 12 12

Nevíte-li si rady se životem a k tomu vaše kariéra stojí na mrtvém bodě, či pokud váš vztah potřebuje nový impuls, a navíc vám pomalu, ale jistě kyne zadek, v této knize najdete zaručený návod, jak z toho ven. Prostě se vzchopte! Tato motivační příručka je určena těm, kteří motivační knihy nenávidí. Vy přece víte, že přísun energie si nezajistíte pouhým recitováním manter a pozitivním myšlením, ale spíše dobrým spánkem a trochou pohybu. Je vám jasné, že bez přátel budete osamělí a v depresi. Uvědomujete se, že potřebujete nakopnout – a přesně to vám tato kniha nabízí. Pomůže vám vrátit život do správných kolejí bez spousty esoterického balastu a vyčpělých frází. Stačí, když se budete řídit naším blbuvzdorným (a vtipným) návodem, a zakrátko se z ufňukané bábovky stanete rockovou hvězdou.... celý text

Humor Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: audiokniha , Audiotéka , Bookmedia

Get a F*cking Grip: How to Get Your Life Back on Track , 2019

Interpreti: Luboš Ondráček

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzchopte se, do p**dele!. Přihlašte se a napište ho.

IvaniceTamta
24.01.2023 5 z 5

Když v názvu knihy vidím ** a snahu o co nejvíce vulgární název, tak ve mně kniha začne probouzet podezření, že jde o rafinovaný marketingový tah. A ve většině případů tomu tak i je. Překvapivě to však není případ této knihy.

Lehce vulgární popis divno-životních situací vám připomene, že nejste jediný, kdo momentálně prožívá životní nesnáze. Kromě toho pro vás kniha ukrývá i pár docela zajímavých doporučení, kterými si můžete život pozitivně okořenit.

Bylo to fajn!

andrea7191
21.03.2022 3 z 5

Jedna z mála knih tohoto typu, které se neberou tak vážně. Nemám ráda tu modernologii, kdy je každý schopný být koučem čehokoliv. V posledních pár letech v sobě spousta lidí našla "cosi", na základě čeho usoudili, že mají nadání lepšit životy jiných k lepšímu. Tahle kniha je trochu jiná. Zábavná, laická, žádné odborní kecy a to je na ní fajn. Určitě vám to nezmění život, určitě díky ní nepřijdete na podstatu existence bytí a rozhodně se rán o po přečtení neprobudíte a nebudete se cítit až zázračně šťastně a spokojeně. No a co?

radimch
07.12.2021 3 z 5

Zajímavě pojaté, plno vulgarismů, žádné odkazy nebo studie, takové výkřiky jako na vojenském buzerplacu. Ale oddychově dobré. Určitě neuškodí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vzchopte se, do p**dele! v seznamech

v Právě čtených3x

Autorovy knížky

Matthew Kimberley
britská, 1980
2020  77%Vzchopte se, do p**dele!