Vyvěste fangle přehled

Vyvěste fangle https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66569/vyveste-fangle-66569.jpg 5 20 20

Přepisy rozhlasových Gramotingl-tanglů, v úvodu upozornění J. Suchého: Gramotingl-tangly jsou improvizované rozhlasové pořady a je přísně zakázáno považovat je za literární dílo, byť se Vám dostávají do rukou v knižním vydání. Za jejich vznik jsou zodpovědni manželé Bauerovi, kterým touto cestou děkuju.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vyvěste fangle. Přihlašte se a napište ho.

jprst
04.10.2022 5 z 5

Jedna z knih, do kterých se už řadu let rád podívám především tehdy, když mám pocit, že zrovna ten dnešek se až tak moc nepovedl a potřebuji zlepšit náladu.

Mirka2778
28.01.2019 5 z 5

Kdekomu je jasné, že sbírku básní, fejetonů nebo třeba vtipů nemůžete hltat stylem: otevřu na začátku a pak bez zastávky se řítím až ke konci.
Jenže jak se to dělá? Abych po dvou kapitolách knihu odložila a vrátila se k ní až druhý den? To neumím.
Tentokrát jsem se překonala a 46 dílů Gramotingl-tanglu z roku 1968 jsem si dokázala rozložit do tří dnů.
Od zítra si je budu moci vychutnat znovu a pomalu. Jen tak jeden-dva za den..., no možná tři-čtyři.....

Péťa1950
28.06.2018 5 z 5

Pro milovníky Jiřího Suchého. Gramotingl-tangl jsme poslouchali,v knižní podobě se humor a hra se slovy také neztratí. Pro mne vzpomínky na mládí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vyvěste fangle v seznamech