Využijte sílu autohypnózy a autosugesce přehled

Využijte sílu autohypnózy a autosugesce https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341713/bmid_vyuzijte-silu-autohypnozy-a-autosug-BxB-341713.jpg 5 3 3

Rádi byste se zbavili svých zlozvyků, jako jsou kouření, přejídání nebo závislost na sociálních sítích? Přejete si dosahovat lepších výsledků ve sportu či studiu, zvýšit si sebedůvěru a zlepšit vztahy se svým okolím? Trápí vás stres? Nespavost? Problémy ve vztazích? Nebo nedostatek energie? Pak vám pomůže autohypnóza a autosugesce! Jsou to dovednosti, které se může naučit každý. A hlavně – každý z nich může profitovat. Často si o sobě myslíme, že jsme logicky myslící a racionálně jednající bytosti, ale ve skutečnosti nás pohánějí emoce. Díky hypnóze získáme přímý přístup do naší pravé mozkové hemisféry, k emocionálním vzpomínkám, představivosti a do světa našich emocí. Pomocí sugestivních technik pak dokážeme „přeprogramovat“ svou mysl i tělo a převzít nad nimi kontrolu. Vezměte svůj život do vlastních rukou a konečně se pusťte do věcí, ze kterých jste dosud měli strach nebo které vás trápily.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Grada

Du kannst schaffen, was du willst: Die Kunst der Selbsthypnose , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Využijte sílu autohypnózy a autosugesce. Přihlašte se a napište ho.

Garfinela
31.01.2019 5 z 5

Naprosto fantastická kniha. Mám ji půjčenou z knihovny a rozhodně si ji koupím, protože s knihou je potřeba pracovat, nelze jenom přečíst. Autor velmi srozumitelně vysvětluje jak hypnóza i autohypnóza fungují, kdy a jak se dá použít. Spousta návodů. Ty nejjednodušší jsem zkusila a funguje to, takže se těším na další práci. Jsem nadšená, kdyby byla možnost, dám hvězdiček ještě víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Využijte sílu autohypnózy a autosugesce v seznamech

v Právě čtených2x

autosugesce autohypnóza