Zimná romanca přehled

Zimná romanca https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309393/mid_zimna-romanca-h04-309393.jpg 4 126 126

Čarovná historická romanca autorky populárnej série o nespútaných Sharpovcoch zo Stonevillu. Pierce Waverly, vojvoda z Devonmontu, je vychýrený londýnsky starý mládenec. Hoci vystriedal veľa žien, zaľúbený nebol ani raz. Nikdy neodpustil rodičom, že ho ako malého chlapca dali na výchovu príbuzným, a tak odmieta čítať matkine listy. Jedného dňa mu spoločníčka jeho matky, vdova Camilla Stuartová, oznámi, že by mal ihneď prísť domov, ak chce matku zastihnúť nažive. Pierce sa teda rozhodne stráviť Vianoce v rodinnom sídle, no čaká ho tam prekvapenie: jeho matka sa teší výbornému zdraviu a z jej spoločníčky sa vykľuje krásna a bystrá mladá dáma, ktorá zvodcu ako Pierce nemôže nechať ľahostajným...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

´Twas the Night After Christmas

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zimná romanca. Přihlašte se a napište ho.

Kudík
01.11.2023 4 z 5

Pierce Waverly, dědic hraběte z Devonmontu, měl od svých 8let smutné dětství. Díky příbuzným na farmě u Waverlyů (strýci, prastrýci, bratranci a již známé sestřenici Virginii, která se za jeho zdařilé pomoci dala dohromady s Gabrielem Sharpem), měl kde trávit prázdniny a různé svátky. Těžko se mi odhadovalo, co přesně se stalo a v samotném závěru, po odhalení, mi "tento" důvod přišel trošku přitažený za vlasy. Dále mi přijde, že ve 4. a 5. díle žertující a věčně flirtující Pierce, působil dosti jinak. Sympatická vdova Camilla se svým tajemstvím v podání Jaspera, milujícím báseň o Santa Clausovi, to vylepšovali. Časem se dostanu k předcházející sérii, anebo k té navazující, ale chvilku si dám od autorky pauzu, protože některé části dílů jsou si podobné. 3,5*

kacenka6144
23.02.2022 4 z 5

Zase se našel jeden napravený hříšník. Knížka sice nemá s celu sérií vlastně nic společného, ale Pierce je stejný výtečník jako sourozenci Stonevilleovi. Takže k nim tak nějak patří.

uminaa
28.11.2021 4 z 5

Pri tejto knihe mi vykĺzlo aj pár slzičiek. Kniha sa dobre čítala a príbeh bol naozaj zaujímavý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zimná romanca v seznamech

v dalších seznamech3x