Vypočuté modlitby přehled

Vypočuté modlitby
https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75854/vypocute-modlitby-75854.jpg 3 22 22

Newyorčanka Faith Madisonová má všetko, čo si žena môže priať- úspešného manžela, dve pekné dcéry, krásny domov, keď sa stretne s kamarátom z detstva, Bradom Pattersonom. Pomocou e-mailov si vzájomne dodávajú podporu, priateľstvo a radosť. Faith odhaľuje tajomstvo, ktoré ju prenasleduje od detstva, a po prvý raz v živote naozaj otvorí srdce pred milovaným človekom.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Answered prayers , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vypočuté modlitby. Přihlašte se a napište ho.

mazlak
12.10.2022 4 z 5

Zprvu mi tato kniha připadla jako psaná přímo životem. Čtivé, ale ne náročné na pochopení. Přímé a proto skoro oddechové čtení. Ale jinak to bylo skoro na štvanici proti mužům. Jak její otec tak její manžel byli vybarveni tak, že by je každý musel ukamenovat.

Ester59
24.04.2019 1 z 5

Neuvěřitelné, ze je to roman z tohoto století. A pořád dokola to oboustranné ujišťování, že se nebudou nikdy, ale opravdu nikdy rozvádět. Směšné.

Rup
23.02.2016 odpad!

Autorka se vydatně ohání Bohem, a tak použiji stejnou munici: Bože, do čeho jsi to duši dal?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vypočuté modlitby v seznamech

v dalších seznamech1x