Výměna přehled

Výměna
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3823/vymena-3823.jpg 4 40 40

Možná si myslíme, že jsme šťastné, ať už žijeme v manželství, ve velkém domě na předměstí se zbožňujícím mužem a dvěma nádhernými dětmi, nebo samy v bytečku v centru města, máme skvělou práci a spoustu přátel. Ale nehlodá nám přitom vždycky v duši otázka, jestli na tom ti druzí nejsou líp? Že mají to, co chceme my? Na první pohled se zdá, že Vicky Townsleyová má všechno. Vede textové oddělení v mimořádně úspěšném časopise pro ženy, žije v Londýně, je svobodná, má peníze a k tomu úspěch. Ale všeho by se ve zlomku vteřiny vzdala, aby mohla mít místo toho muže, děti a domek na venkově s klasickými kamny a velkými psy. Amber Winslowová má přesně to, co Vicky chce, jenomže na druhé straně Atlantiku: velké sídlo v Connecticutu, nezbytného zlatého retrívra, děti (a k nim samozřejmě chůvu na plný úvazek) a spoustu charitativních závazků v místní Ženské lize. Ale ani Amber není šťastná. Nenašla v úlohách matky a manželky naplnění. Když tedy objeví inzerát, který hledá ženu ochotnou vyměnit si na čas život se svobodnou novinářkou z Londýna, napíše do redakce dopis. Nečekala, že by ji mohli vybrat… Hrdinky knih Jane Green stárnou spolu s autorkou. Od prvních hledání prince na bílém koni přes velké lásky ke sňatkům a prvním dětem, jak jsme viděli v jejích předchozích titulech.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Life Swap

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Výměna. Přihlašte se a napište ho.

MelanieBruno
06.03.2021 5 z 5

Začátek knihy chvílemi nezáživný, ale později se to přehouplo. Kdysi jsem si ji půjčila z knihovny a stejně jsem si ji musela koupit. Příjemná oddechovka. Připomíná mi film Prázdniny.

Miila
30.10.2019

Nedařilo se mi soustředit na informace, nezaujaly mě postavy.... Odložila jsem zatím asi pět knih. Tahle patří mezi ně. Co se týče romantiky a světu žen, zůstanu raději u Keleové-Vasilkové, to je jistota.

bábuška
20.08.2017 3 z 5

Prokousávala jsem se začátkem knihy dost těžce. Opět se tam autorka zabývá "starostmi"žen bohatých mužů, jako i v jiných knihách amerických autorek. Děti jsou svěřeny chůvě, posléze extra super škole a jim pak zůstává časově náročná LIGA. U nás by se řeklo "drbárna". Až ve druhé polovině knihy děj začíná být trochu zajímavější, když do děje vstoupí živelná osůbka Vicky. Hlavní hrdinka Amber si uvědomí, jak jí utíká život mezi prsty, její manžel dochází k témuž závěru a rozhodnou se společný život zcela změnit. Budu se dlouho odhodlávat podobnou knihu začít číst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Výměna v seznamech

v Právě čtených1x