Vyhonit ďábla: O vztazích, sexu a intimitě přehled

Vyhonit ďábla: O vztazích, sexu a intimitě https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490633/bmid_vyhonit-dabla-o-vztazich-sexu-a-int-s0N-490633.jpeg 4 88 88

Masturbace, orgasmy, porno, tělo, sexismus, ale i rozchody a přátelství. To je jen hrstka ze širokého spektra témat, která ještě donedávna byla – a někde stále jsou – ve veřejném prostoru tabu. Autorky úspěšné podcastové série Vyhonit ďábla přicházejí se stejnojmennou knihou, která se věnuje choulostivým tématům, o kterých se nám těžko mluví. Zuzana a Terezie s upřímností a humorem sobě vlastním bourají stereotypní představy (nejen) o sexu a intimitě a otevřeně sdílejí vlastní zkušenosti, s nimiž se nejeden čtenář*ka bezpochyby ztotožní.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vyhonit ďábla: O vztazích, sexu a intimitě. Přihlašte se a napište ho.

vlkove
08.05.2024 4 z 5

Oceňuji upřímnost a otevřenost.

jiri4861
16.02.2024 3 z 5

Oceňuji otevřenost. Jsem na vozíku a vztahy co jsem zatím měl nebyly vztahy, ale otroctví. A i když už jsem to taky dělal, bylo mi líp když jsem byl panic. Naučte mě někdo pořádně přirážet a bude mi třeba fajn. Lásku všem.

janyska13
07.07.2023 1 z 5

Podcasty mě baví jen výjimečně a očividně přepsaný podcast také není nic pro mě. Do čtení jsem se musela nutit. Knihu jsem četla v rámci štafety a poznámky od ostatních mě bavili mnohem více než kniha. Nového jsem se taky nic moc nedozvěděla.

Vyhonit ďábla - kniha autorek úspěšného podcastu o vztazích, sexu a intimitě

10.02.2022

Knižní novinky (6. týden)

06.02.2022

Kniha Vyhonit ďábla: O vztazích, sexu a intimitě v seznamech