Vyhlídky nad přítoky Labe - Ohře, Jizera, Ploučnice a Kamenice přehled

Vyhlídky nad přítoky Labe - Ohře, Jizera, Ploučnice a Kamenice https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407916/bmid_vyhlidky-nad-pritoky-labe-ohre-jize-RXI-407916.jpg 3 2 2

Zveme vás k dalším výletům, tentokrát po vyhlídkách nad přítoky Labe. Provedeme vás po 37 vyhlídkových místech nad Ohří, Jizerou, Ploučnicí a Kamenicí. U každé z vyhlídek najdete kromě bohatého fotografického materiálu i popis přístupu k vyhlídce (autem, autobusem, na kole či pěšky), výřez z turistické mapy s vyznačenou trasou, GPS souřadnice místa a zajímavosti o každé z lokalit. Zbývá už jen obout boty, vzít fotoaparát a vyrazit!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vyhlídky nad přítoky Labe - Ohře, Jizera, Ploučnice a Kamenice. Přihlašte se a napište ho.

konicekbily
03.11.2020 2 z 5

Tento průvodce se mi vůbec nelíbil. Informace mi připadají hodně zjednodušené, mapové podklady jsou moc malé - představoval bych si je větší - alespoň na stránku nebo polovinu stránky. U jednotlivých vyhlídek bych ocenil kvalitnější fotografie s pěknými výhledy. Informace v příručce jsou dostupné na internetu a s kvalitnějším obsahem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vyhlídky nad přítoky Labe - Ohře, Jizera, Ploučnice a Kamenice v seznamech