Vydržte až do finiše přehled

Vydržte až do finiše https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75620/vydrzte-az-do-finise-75620.jpg 5 21 21

Nové vydání „žákovsky" humorného pojednání o sportu. Autor zde svým svérázným způsobem vypráví historii sportu světového i našeho, přináší živé, jazykově výstižné definice sportu, provádí různé členění člověka atletického i člověka fandy a pak se věnuje jednotlivým sportovním disciplínám, kde všude na pozadí sportovních reálií, odborné terminologie i slangových výrazů přináší zajímavé historky, vtipné portréty sportovců a všímá si kladů i kazů sportu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vydržte až do finiše. Přihlašte se a napište ho.

eliska4802
29.04.2023 5 z 5

Knížka, která se humorem a vtipností plně vyrovná autorovým nejslavnějším románům z prostředí prvorepulikového gymnázia.

Merlinit
13.05.2014 5 z 5

Simultánní tenisový zápas je ukázkou brilantního humoru.

Harry
27.07.2012 3 z 5

Jak jistě většina čtenářů ví, tak autor byl profesorem a má na svědomí i známé studentské filmy z první republiky, na které se můžeme dívat i po sté. Tahleta kniha je trochů jiného ražení, ale přesto spisovatel nezapře, že má přehled o studentském životě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vydržte až do finiše v seznamech