Všichni naši ex přehled

Všichni naši ex https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404634/bmid_vsichni-nasi-ex-uvD-404634.jpg 3 57 57

Je možné recyklovat lásku? Čtyři kamarádky zklamané ze svých vztahů to zkusí. Už jsou unavené ze schůzek přes online seznamky, které jim dohazují samé ztroskotance, lháře, nerdy a chlápky, kteří ve čtyřiceti bydlí se svou matkou. Marnie, Helen, Rosa a Ani mají za sebou vztahy s muži, kteří nebyli zdaleka tak hrozní, jen jim to z různých důvodů nevyšlo. Co je špatného na tom, přehrát svého ex kamarádce a dát jí k němu návod k použití?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Ex Factor , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všichni naši ex. Přihlašte se a napište ho.

Věra91
04.02.2024

Tato kniha byla vskutku zvláštní. Nápad s dohozením ex partnerů svým kamarádkách mi přišel skvělý, ale občas mi ten příběh přišel dost zmatený a chybělo mi tam i komunikace mezi všemi hlavními. hrdinkami. Občas jsem nechápala jejich neuvážená chování a zůstala jsem koukat něco ve stylu cože, jako vážně. Dalo by se to nazvat oddechovou knížkou až na těch tolik jmen, že pak sem se doslova i ztrácela v tom. Ve výsledku mě ale kniha dost bavila a čtenář alespoň vypne nachvíli minimálně v mém případě.

KateTheBlogger
29.08.2023 4 z 5

Knížka se četla skoro sama. Zkrátka taková typická oddechovka. Marnie mi byla od začátku nesympatická, zato zbylé tři mě bavily. Pokud hledáte lehké víkendové čtení, na které za chvíli zapomenete, kniha Všichni naši ex je přesně to, co hledáte.

Marla
10.04.2023 2 z 5

Taková jaksi placatá a nudná odpolední jednohubka. Půjčeno, s díky vráceno.

Knižní novinky (15.1. - 28.1.)

15.01.2018

Kniha Všichni naši ex v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x