Všetko okrem pravdy přehled

Všetko okrem pravdy
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374640/mid_vsetko-okrem-pravdy-8xT-374640.jpg 3 82 82

Kontrolujete niekedy svojmu partnerovi mobil? Mali by ste? A ste pripravení na následky takéhoto kroku? Pretože všetci niečo skrývame. V prípade Rachel Andersonovej a jej priateľa Jacka sa to všetko začalo e-mailom, na ktorý sa Rachel ani nechcela pozrieť. Miluje Jacka, čaká s ním dieťa. Dôveruje mu. No nemôže zvrátiť skutočnosť, že ten e-mail videla, ani zastaviť reťaz udalostí, ktoré sa dali do pohybu. Prečo jej Jack o svojej minulosti opakovane klame? Čo skrýva? Nemá Rachel právo dozvedieť sa to za každú cenu? A aký dôvod má v skutočnosti jej nutkavá potreba prísť veciam na koreň? Všetko okrem pravdy je jedinečný psychologický príbeh o lžiach, zrade a o naliehavej potrebe jednej ženy odhaliť pravdu. Je však aj o zásadných životných rozhodnutiach, ktoré nám môžu navždy zmeniť život. O našich pochybeniach. Koľko chýb urobíme v živote? Koľko nešťastia nimi spôsobíme? O koľkých vieme? A ako sa s tým všetkým vyrovnáme?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Everything But The Truth , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všetko okrem pravdy. Přihlašte se a napište ho.

Pumpkin
18.09.2023 3 z 5

Pro mne byla knížka jedna velká depka a semtam jsem měla pocit že si překladatel moc nedělá hlavu se slohem, ale to bylo jen párkrát...
Jako nebylo to špatné a byla jsem zvědavá jak to dopadne, ale jsou lepší knihy, které si člověk může přečíst

lendinka.k
01.10.2021 3 z 5

Pochopila jsem, že to má být psychologický román ve stylu 'Zločin a trest' (na který je v knize i odkaz), ale nečetlo se mi to dobře. Ne, že by to nebylo čtivé, ale hlavní hrdinka mi byla totálně nesympatická, její tajemství jsem si vydedukovala dávno dopředu, takže nic nečekaného a Jack mi připadal nereálný. Je to ale jen můj dojem a prostě mi zrovna tato kniha nesedla.

Tereza457
21.07.2021 2 z 5

Kniha mě nijak nenadchla,příběh obyčejný. Hlavní hrdinka mi je totálně nesympatická. Knihu jsem dočetla až do konce, ale ani tak žádná sláva. Jedním slovem blbost..

Knižní novinky (4. - 17. června)

04.06.2018

Kniha Všetko okrem pravdy v seznamech

v Právě čtených2x