Všetci za jedného přehled

Všetci za jedného
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384647/bmid_vsetci-za-jedneho-lRa-384647.jpg 4 240 240

Možno nie som taká slušná, ako som si myslela. Možno som predsa len monštrum. Red, Leo, Rose a Naomi majú problém zapadnúť medzi spolužiakov. Red má doma hotové peklo, jej mama je alkoholička a otec nikdy nie je doma, takže sa musí starať nielen o seba, ale aj svoju malú sestru Gracie. Leov starší brat sa dostal na šikmú plochu a ťahá so sebou na dno aj jeho. Rose zasa strieda frajerov a pije, aby zabudla na bolestivú skúsenosť z minulosti. Naomi uteká z domu v nádeji, že nájde slobodu, po ktorej tak veľmi túži. Stoja sami proti svetu, až kým si nezaložia kapelu Zrkadielko, zrkadielko. Len v nej sú skutočne sami sebou. Jedného dňa Naomi zmizne a po niekoľkých dňoch ju nájdu na hranici života a smrti v rieke. Nikto nevie, čo sa stalo, ale polícia je presvedčená, že si sama siahla na život. Jej priatelia sú zmätení – boli si s Naomi takí blízki, ako je možné, že si nevšimli varovné signály? Vedeli o nej predsa všetko... alebo nevedeli? Boli naozaj priatelia, alebo to všetko bolo ďalšie klamstvo? Postupne sa na povrch začnú vynárať čudné okolnosti Naominho zmiznutia a zdá sa, že veci v skutočnosti nie sú také, ako sa na prvý pohľad javia. Doposiaľ úprimné priateľstvo Red, Lea aj Rose sa otrasie v základoch a nič viac nebude ako predtým – prasknuté zrkadlo sa totiž naozaj ťažko zliepa. Svetoznáma modelka a herečka Cara Delevingne napísala pútavý debut o sile priateľstva, skutočných citoch a o tom, že netreba ľudí súdiť podľa toho, ako vyzerajú.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

Mirror, Mirror , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všetci za jedného. Přihlašte se a napište ho.

Annkag
02.03.2024 3 z 5

Nevím či budu jediná ale místama jsem nechápala souvislosti. Postavy byly jakoby plastické, necelistvé a někdy přehnaně emoční.
Ale pro mladší ročníky to může být to pravé ořechové. Je to nakonec tahle generace která se vždy hledá a snaží se pochopit svou mysl a tělo.

Janík511
13.07.2023

Odloženo, je to blbost o ničem.

Tess.96
07.03.2023 5 z 5

Jedná se o povedený thriller, který mě nechal napjatou do poslední chvíle. Moc mě překvapilo, jak čtivě je kniha napsaná. Nemohla jsem se od ní odthrnout, chtěla jsem pořád číst a číst a vědět, co bude dál. Sice jsem záporáka knihy uhodla docela brzy, ale ve výsledku to nevadilo. Takže i když jsem věděla, o koho se jedná, stejně mě kniha bavila, protože hlavní příběh byl o tom, co se stalo Naomi, ale zároveň je tam spousta vedlejších dějových linek, které jsou taky zajímavé a tím pádem to mojí pozornost udrželo.

Byla to super oddechovka, která se snadno četla a vím, že se budu opakovat, ale jsem fakt mile překvapená, jak hezky napsané to je a hlavně čtivě! A budu doufat, že se Cara pustí, co nejdřív do pokračování.

Knižní novinky (20. týden)

12.05.2019

Kniha Všetci za jedného v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech2x