Všetci ľudia sú nepriatelia přehled

Všetci ľudia sú nepriatelia
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329791/bmid_vsetci-ludia-su-nepriatelia-xVC-329791.jpg 4 12 12

Román je životným príbehom moderného romantického hrdinu Antonyho, usilujúceho sa prebojovať k lepšiemu a plnšiemu životu. Chápe ho ako život prítomnej chvíle, ako život zmyslov, ktoré človek nemá potláčať, ale zjemňovať, ovládať ich a tkať z nich osnovu denného života. Román sa vyznačuje dramatizmom konfliktov a majstrovským vylíčením mimoriadne pestrých osudov hrdinu a jeho intelektuálneho vyrovnávania sa s problémami a pokrytectvom meštiackej spoločnosti. Antony je individualista, je to reflexívne založená osobnosť priebojného, vyhraneného charakteru.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

All Men are Ennemies , 1933

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všetci ľudia sú nepriatelia. Přihlašte se a napište ho.

Boogeyman
20.05.2019 4 z 5

První tři čtvrtiny jsem byl naprosto uchvácen, konec mě ale maličko zklamal.

rose
18.01.2012 3 z 5

Příběh lásky z první světové války a poválečné doby. Kdysi dávno mě uchvátil, tak jsem se po víc než dvaceti letech ze zvědavosti k němu vrátila. Teď mi připadal trochu rozvláčný, nečetla jsem to s takovým nadšením jako dřív.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Všetci ľudia sú nepriatelia v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x