Všem klukům, které jsem milovala přehled

Všem klukům, které jsem milovala https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418151/bmid_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-6OM-418151.jpg 4 1721 1721

Lara Jean si schovává milostné dopisy v krabici na klobouky, kterou dostala od své matky. Ale nejsou to dopisy, které by někdo napsal jí. Napsala je ona. Každému klukovi, do kterého se kdy zamilovala. Když je psala, dovedla otevřít své srdce a říct věci, co by nikdy v životě nedokázala nahlas vyslovit. Protože tyhle dopisy jsou jen pro její oči. Dokud je však jednoho dne někdo nerozešle a Lařin milostný život se pak trochu vymkne kontrole. Filmové vydání.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všem klukům, které jsem milovala. Přihlašte se a napište ho.

Věra91
12.05.2024 5 z 5

Jelikož jsem viděla film, chtěla jsem vědět jaká je kniha. Líbilo se mi to i díky krátkým kapitolám. Musím přečíst si i další díly, jelikož mě trochu zamrzelo to, že to má otevřený konec.

katerina1237
09.03.2024 4 z 5

Byla jsem cílová věková skupina? To je otázka, kterou jsem si celou dobu čtení kladla. Mělo to být YA a taky že bylo, řešily se tam věci hodné této skupině, ale hlavní hrdinka se někdy na svůj věk nechovala. Šestnáct, vážně?
Postupem času mi trochu přestalo vadit, jak se vyjadřuje, a tak jsem si konečně mohla čtení užívat.
Docela se mi to líbilo, jen jsem hned odhadla zápletku (kdo rozeslal dopisy).
Usmívat se jako měsíček na hnoji - tato věta tam byla nejméně tisíckrát, bylo by to fajn, ale v menší míře. A těchto opakovaných výrazů bylo více.
Někdy to bylo trochu nesmyslně zamotané, ale zároveň mě to bavilo číst, zajímalo mě, jak se to nakonec vyřeší. Nebylo to top strop, ale hezká romantická oddechovka (pokud máte rádi dramata, tak přesně pro vás).
A co musím zmínit bylo to taaaaak vtipné, smála jsem se skoro u každého bezstarostného rozhovoru.
A mám jeden tip: lepší dříve nevědět, co je to za trope

alnovka82
24.02.2024 2 z 5

Asi byla chyba, že jsem nejdřív viděla film a teprve pak objevila knihu. Protože zatímco film patří k mým oblíbeným, tak kniha mě fakt nebavila. Další díly určitě číst nebudu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Čím víc lidí si pustíš do života tím víc jich pak odejde.

„A neříkají ti všichni Kitty?“ „Všichni, co mě znají,“ opraví ho Kitty. „Ty mi můžeš říkat Katherine.“

Ty si radšej niekoho vyfantazíruješ, než by si chodila so skutočným chalanom.

Ocenění knihy (1)

2019 - HumbookAwards (Nejlepší contemporary kniha roku)

Kniha Všem klukům, které jsem milovala v seznamech

v Právě čtených28x
v Přečtených2 508x