Všeho schopní přehled

Všeho schopní https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491644/bmid_vseho-schopni-57P-491644.jpg 4 41 41

Do lesního hotelu přijíždějí dva milenci. Johan se těší na pár vášnivých dní a sní o společné budoucnosti, Anna hledá způsob, jak mu sdělit, že se musí rozejít, protože její přecitlivělý syn teď potřebuje klid. Po nevydařeném víkendu je čeká ještě horší cesta domů. Chyba s katastrofálními následky odstartuje děsivý sled událostí, který nelze zastavit. A jakkoli se oba hlavní aktéři snaží tvářit, že se nic nestalo, jejich životy už nikdy nebudou jako dřív. Strhující švédský psychologický thriller Všehoschopní je napínavým vyprávěním o obyčejných lidech v mezní situaci i o tom, jak jediné špatné rozhodnutí vede k dalším a jak křehké mohou být morální zábrany.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kalibr

De Kapabla , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všeho schopní. Přihlašte se a napište ho.

micha-ella
05.02.2024 4 z 5

Tohle mě bavilo, odpočinková detektivka, u které je všechno trochu přehnané a postavy se chovají až absurdně, sem tam černý humor, napínavé.

Danago
05.09.2023 3 z 5

Zvláštní kniha. Musím přiznat , že mě zajímalo jak se děj bude vyvíjet, ale takový průběh jsem opravdu nečekala.
Hodně je zde vykreslena psychologie
postav a co dokáže způsobit jeden rozchod.
Za mě chvílemi hodně napínavé. Jedno překvapení. Ale místy se děj trochu vlekl.

MiskaMa
22.06.2023 3 z 5

Nějak jsem se do knížky nemohla začíst. Zaujala mě anotace, ale příběh mě úplně nebavil. Obětí přibývalo, ale napětí nikde. Škoda.

Ozvěny run, Muž bez tváře a další knižní novinky (31. týden)

31.07.2022

Knižní novinky (40. týden)

03.10.2021

Kniha Všeho schopní v seznamech